Co mi na Wattpadu chybí

28. květen 2017 | 16.43 |
› 

 Co mi na Wattpadu chybí

V minulém článku jsem se rozepsala o tématech,která se na Wattpadu objevují (příliš) často. Dnes bych však ráda zaměřila naši pozornost na to,co tam mě chybí.

Na začátku bych jenom chtěla upozornit, že neříkám, že žádné takové příběhy na Wattpadu nejsou. Jenom je já nemohu najít a měla bych zájem si je přečíst.

Pokud tedy znáte takový příběh či ho dokonce sami píšete, napište mi to do komentářů.

1.Vtipné příběhy

Většinu titulů v kategorii Humor tvoří knihy hlášek,stěrů a vtipů. Ale co obyčejné vtipné vyprávění ze života? Sice znám takové papírové knížky (a čtu je ráda), ale na Wattpadu mi opravdu chybí cosi jako Táta Sekáč, knihy Lauren Myracle a tak. Sice vím o jednom připravovaném příběhu, ale bavilo by mne číst víc takových knížek.

2.Mafian-free dobrodružné

Moc ráda bych si přečetla současnou dobrodružnou knihu s teenagery v hlavních rolích,kde by nebyli mafiáni a znásilňování.Sama mám jeden kocept,avak za á nemůžu číst vlastní příběh a za bé ho budu psát bůhvíkdy.

3.Historický román bez donucené lásky a alternativního středověku

Jak jsem již zmiňovala minule drtivá většina historických románů,které jsem našla,byly o donucené lásce.Často se ani neodehrávají v nějaké reálné historii,to by přece bylo moc práce se zjišťováním a nebylo by to tak poetické,že? Ráda bych si přečetla knihu,kde by se nejednalo o žádné donucené lásce,ieálně z jakési málo medializované epochy.Starověká Indie,Mezopotámie,renesance,dvacáté století,obě války(a také něco jiného než koncentráky,prosím).

Děj může být cokoliv,kromě donucené lásky!!!

4.Putovní fantasy

Miluji,když ve fantasy literauře hlavní hrdinové putují,zažívají mnohé překážky,zároveň si mezi sebou budují přátelské a hlubší vztahy.Pokud píšete či prostě znáte takový příběh na WAttu,dejte mi prosím vědět!

Toto je prozatím nejspíš vše,nic mne v tuhle chvíli nenapadá,každopádně,pokud znáte jakýkoliv dobrý příběh,či si myslíte,že by se mi váš příběh mohl líbit,napište to do komentářů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře